2004.10.04. Megyei serdülő bajnokság

A megyei serdülõ labdarúgó bajnokság második és harmadik fordulójában potyogtak a gólok. A második fordulóban 96-szor ( ! ), míg a harmadikban 69- szer találtak a kapuba a csapatok. Az elsõ fordulóban a Szombathelyi csoportban szereplõ csapatok jártak az élen a gólszerzésben, összesen 32 találat született a három mérkõzésen, a csoport negyedik – Vép – Csepreg – találkozóját késõbbi idõpontban játsszák le a csapatok.
Az eddig lejátszott három forduló után már csak hat csapat mondhatja el magáról, hogy veretlen: a Szombathelyi csoportban a Haladás I. és a Kõszeg, a Körmendi csoportban a Haladás II. és a Kék Sünik ULC míg a Sárvári csoportban az Uraiújfalu és az Ostffyasszonyfa csapatai 100 %- ak az eddig lejátszott mérkõzések után.

Vép – Kõszeg: 1:5

Az elsõ fordulóból elmaradt mérkõzés pótlásán a Táplán SE 8:1 arányú vereséget szenvedett hazai pályán a Véptõl.

Körmend – Vasvár: 5:2
Nádasd – Kék Sünik ULC: 0:7
Rábatótfalu – Egyházasrádóc: 3:1
Haladás II. – Vasalja: 3:2

Rum – Celldömölk VSE: 2:1
Rábapaty – Jánosháza: 10:1
Sárvár FC – Uraiújfalu: 1:7
Kemenesalja – Ostffyasszonyfa: nem kaptunk eredményt